На главную Об авторе Статьи Книги Учебники Учебники Партнеры Издателям Почта

о114Купить книгу, воспользовавшись услугой «КНИГА—ПОЧТОЙ».

 

Купить книгу в издательстве

 

 

Математикабірник тестів.

 936 тестових завдань +  4 комплексні варіанти у форматі ЗНО.

 

 

 

Передмова

 

 

Шановні читачі!

Матеріали пропонованого посібника розділено на 6 розділів: 4 розділи з алгебри і початків аналізу і 2 розділи з геометрії. Також у посібник в якості додатка включено чотири комплексні тести у форматі зовнішного оцінювання.

Кожний з розділів, крім розділу IV з алгебри і початків аналізу, містить від 6 до 9 тематичних контрольних тестів. Контрольний тест складається з 10 завдань з вибором правильної відповіді і 2 завдань з короткою відповіддю . Також кожний розділ містить зразки тестових завдань: 60 завдань із вибором однієї правильної відповіді, 5 завдань на встановлення відповідності і 20 завдань з короткою відповіддю. Розділ IV з алгебри і початків аналізу містить 20 завдань з вибором правильної відповіді, 3 завдання на встановлення відповідності і 8 завдань з короткою відповіддю.

Структуру завдань адаптовано до технічних характеристик завдань з математики для зовнішнього незалежного оцінювання, а саме:

                ·    з вибором однієї правильної відповіді з п’яти запропонованих;

               ·    на встановлення відповідності, виконуючи які потрібно утворити логічні пари, встановивши відповідність інформації, позначеної цифрами (ліворуч) та буквами (праворуч);

               ·    завдання із короткою відповіддю, якою є ціле число або скінчений десятковий дріб.

 До всіх вправ тематичних тестів та комплексних тестів у кінці посібника дано відповіді для самоконтролю.

 

 

Шановні вчителі!

 

Всі вправи цього посібника (як вправи контрольних тестів, так і вправи зразків тестових завдань) відповідають типам вправ, запропонованих у посібнику «Математика. Повний повторювальний курс, підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Довідник + тести» (Автор Істер О.С., видавництво «Абетка»). Тому автор пропонує вправи згаданого посібника розглянути разом з учнями під час класних занять, а вправи даного посібника давати, як домашнє завдання.

Також, на думку автора, велику користь на заключному етапі підготовки до ЗНО ( коли весь матеріал програми розглянуто) принесуть комплексні тести, які подано у посібнику.

Сподіваюся, що запропонований посібник допоможе Вам у нелегкій праці підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання. Маю надію, що посібник стане у пригоді, як під час індивідуальних, так і під час групових занять.

 

Автор

 

                          

 

 

Попередня книга      Наступна книга