На головну Про автора Статті Книги Підручники Співавтори Партнери Книга поштою Презентації Пошта

 

 

Математика. Довідник + тести.

Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО.

 

2-е видання, доповнене і перероблене

 

      Фрагмент для ознайомлення (~0,98 Mb, pdf)

 

 

 

Передмова

 

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!

Книга, яку ви тримаєте в руках, є частиною комплексу для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, що складається з трьох посібників. Теоретичний курс, приклади розв’язування вправ  та тестові завдання складено у відповідності до програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики (див. сайт Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua ).

Матеріал цього посібника розбито на 6 розділів: 4 розділи з алгебри і початків аналізу та 2 з геометрії відповідно до вказаної програми.

На початку кожного розділу коротко наведено основні теоретичні відомості, які проілюстровано достатньою кількістю прикладів, поданих із повними розв’язаннями. Всі розділи, крім розділу ІV з алгебри та початків аналізу (який містить всього три параграфи), містять контрольні тести. В кінці кожного розділу запропоновано тестові завдання для самостійного виконання. До всіх завдань у кінці посібника подано відповіді.

Для самостійного виконання у кожному розділі запропоновано: 60 завдань із вибором однієї правильної відповіді(у розділі IV з алгебри і початків аналізу таких завдань 20); 5 завдань на встановлення відповідностей(у розділі IV з алгебри та початків аналізу таких завдань – 3) та 20 завдань з короткою відповіддю(у розділі IV з алгебри та початків аналізу таких завдань – 8).

Наприкінці посібника наводяться два тренувальні комплексні тести у форматі ЗНО та відповіді до них

 

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики – нелегке випробування, котре проходять як одинадцятикласники, так і випускники попередніх років, що бажають вступити у вищі навчальні заклади.

Запропонований посібник допоможе вам самостійно або за допомогою викладача підготуватися до цього випробування. Спочатку потрібно засвоїти теоретичні відомості розділу, що вивчається, розглянути приклади розв’язування вправ та розв’язати контрольні тести. Після цього потрібно приступити до самостійного розв’язування тестових завдань. Спочатку необхідно розв’язати завдання із вибором однієї правильної відповіді з п’яти запропонованих. Після цього приступити до розв’язування вправ на встановлення відповідностей. У цих вправах кожне завдання містить інформацію, яку позначено цифрами і буквами. Виконуючи завдання, необхідно встановити  відповідність (утворити логічні пари). Далі пропонується розв’язати завдання із короткою відповіддю, якою є ціле число або скінчений десятковий дріб.

Після опрацювання цього посібника для продовження підготовки до ЗНО та закріплення теоретичних відомостей ми пропонуємо Вам серію з наступних двох посібників:

а) «Математика. Збірник тестових завдань. 936 тестових завдань + 4 комплексні варіанти у форматі ЗНО». Ці вправи дають змогу як за допомогою вчителя, так і самостійно закріпити теоретичний матеріал при опрацюванні тестових завдань та підготуватись до пробного тренувального тестування у форматі ЗНО;

б) «Математика. Комплексні варіанти завдань у тесовій формі. 16 варіантів». Посібник дає змогу закріпити Ваші знання та провести тренувальне пробне зовнішнє оцінювання. Він містить 16 варіантів типових завдань, що повністю відповідають специфікації ЗНО. Для самоконтролю у згаданих вище посібниках подано відповіді.

 

ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ!

Сподіваюсь, що запропонований посібник допоможе Вам у нелегкій праці підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання та тематичних контрольних робіт. Маю надію, що посібник стане у пригоді як під час індивідуальних, так і під час групових занять.

Автор щиро вдячний вчителю-методисту Сисин Оксані Володимирівні, чия дружня допомога та цінні поради у процесі роботи над рукописом книги сприяли його покращенню.

 

Автор

 

 

 

 

Попередня книга      Наступна книга