На головну Про автора Статті Книги Підручники Співавтори Партнери Книга поштою Презентації Пошта

 

 

 

Алгебра і геометрія. 11 кл. Тематичні контрольні роботи і завдання для експрес-контролю.

Рівень стандарту.

 

Фрагмент для ознайомлення (~0,4 Mb, PDF)

 

                                                                          ПЕРЕДМОВА
     У цьому посібнику запропоновано повну добірку завдань для проведення тематичного оцінювання: тематичні контрольні роботи (надалі — ТКР) та завдання для експрес-контролю (надалі — ЕК) з усього курсу математики 11-го класу рівня стандарт відповідно до нової державної програми з математики 2017 року. Для зручності користування посібником назва кожної ТКР чи ЕК відображає її тематику, тому посібник легко адаптувати до будь-якого з чинних підручників.
     Зміст і послідовність ТКР та завдань для ЕК відповідає змісту та послідовності викладу навчального матеріалу програми.
     Основна мета посібника — допомогти вчителю провести тематичне оцінювання з математики в 11-му класі в нових умовах. З його допомогою учні також зможуть перевірити й закріпити здобуті знання.
     Кожна ТКР містить як завдання, що відповідають початковому та середньому рівням навчальних досягнень (вони позначені кружечками), так і завдання, що відповідають достатньому та високому рівням навчальних досягнень. Усі завдання оцінено в балах таким чином, що максимальна оцінка за ТКР дорівнює 12 балам. Кожна ТКР розрахована на один урок. Звичайно, вчитель може збільшити або зменшити як кількість ТКР, так і кількість завдань у кожній ТКР,змінивши при цьому оцінювання в балах таким чином, щоб сума балів дорівнювала 12.
     Кожен рівень завдань ЕК розрахований на 10–15 хв. Ці завдання
призначені, перш за все, для школярів, які пропустили ТКР. Також завдання для ЕК можуть бути використані вчителем для оцінювання учнів, які протягом теми стабільно виявляли високий рівень знань. У цьому випадку вчитель може запропонувати учню розв’язати завдання ЕК на високий рівень (гарантуючи 9 балів навіть у разі невдачі), не вимагаючи розв’язування всієї ТКР.
      У посібнику відсутні відповіді. Тому вчитель, придбавши посібник на весь клас (або один примірник на парту), може використовувати його як дидактичний роздатковий матеріал

 

 

Попередня книга      Наступна книга


bigmir)net TOP 100