На головну Про автора Статті Книги Підручники Співавтори Партнери Книга поштою Презентації Пошта

 

Математика. 5 клас. Тематичні контрольні роботи та завдання для експрес-контролю

 (видання восьме, перероблене)

 

Фрагмент для ознайомлення (~0,31 Mb, PDF)

 

    У цьому посібнику запропоновано повну добірку завдань для проведення тематичного оцінювання: тематичні контрольні роботи (надалі — ТКР) та завдання для експрес-контролю (надалі — ЕК) з усього курсу математики 5-го класу відповідно до нової державної програми з математики  2017 року за чинними в Україні підручниками:

 „Математика.5 клас ” ( Автор : О.С.Істер);   

 „ Математика.5 клас ” ( Автори : Н.А.Тарасенкова та інші) та 

„ Математика.5 клас ” ( Автори: А.Г.Мерзляк та інші).

     Зміст та порядок слідування  ТКР та завдань для ЕК відповідає змісту та порядку слідування  навчального матеріалу програми. 

Основна мета посібника — допомогти вчителю провести тематичне оцінювання з математики в 5-му класі в нових умовах. Автор сподівається, що посібник буде корисним також для учнів 5  класу та їх батьків.

Кожна ТКР містить як завдання, що відповідають початковому та середньому рівням навчальних досягнень (вони позначені кружечками), так і завдання, що відповідають достатньому та високому рівням навчальних досягнень. Всі завдання оцінено в балах таким чином, що максимально оцінка за ТКР дорівнює 12 балам. Кожна ТКР розрахована на один урок. Звичайно, вчитель може збільшити або зменшити як кількість ТКР, так і кількість завдань у кожній ТКР, змінивши при цьому оцінювання в балах таким чином, щоб сума балів дорівнювала 12.

Кожний рівень завдань ЕК розрахований на 10-15 хв. Ці завдання призначені, в першу чергу, для учнів, які пропустили ТКР. Також завдання для ЕК можуть бути використані вчителем для оцінювання учнів, які протягом теми стабільно виявляли високий рівень знань. В цьому випадку вчитель може запропонувати учню розв’язати завдання ЕК на високий рівень (гарантуючи 9 балів навіть у разі невдачі), не вимагаючи розв’язування всієї ТКР.

Для зручності користування посібником у назві кожної ТКР та завдань для ЕК відбито їх тематику та пункти підручників, на які вона зорієнтована.

У посібнику відсутні відповіді. Тому вчитель, придбавши посібник на весь клас (або один примірник на парту), може використовувати його як дидактичний роздатковий матеріал.

 

Попередня книга        Наступна книга