На головну Про автора Статті Книги Підручники Співавтори Партнери Книга поштою Презентації Пошта

Математика.
Підручник для
6 класу загальноосвітніх навчальних закладів

3-є видання, доопрацьоване

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України
                    (Наказ МОН від 20.06.2019 р. № 1/11-5714)     

Фрагмент для ознайомлення (~0,5 Mb, pdf)

Презентація підручника (~4,5 Mb,pptx)

 

 

Підручник складається з чотирьох розділів, назви й зміст яких відповідають  програмі. Кожен з них починається короткою мотивацією його вивчення . Розділи складаються з параграфів, яких у підручнику 52. Підручник, на нашу думку, дозволить не тільки засвоїти програму з математики для  6-го класу, а й буде сприяти  розвитку мислення, творчих здібностей учнів, їх інтересу до навчання взагалі, і математики зокрема.

        Лаконічне , але в той самий час повне пояснення теоретичного матеріалу, проілюстроване необхідною кількістю прикладів і задач. Підручник містить біля 1600 вправ, які диференційовано за 4 рівнями складності , виділено вправи підвищеної складності та задачі рубрики «Цікаві задачі для учнів не ледачих». У більшості параграфів кількість вправ подано  з деяким перебільшенням. Це , разом з диференціацією вправ, дозволить вчителеві вибирати вправи для класних( номери цих вправ подано чорним кольором) та домашніх робіт ( номери цих вправ подано синім кольором)  з урахуванням різного рівня розвитку учнів. Підручник містить структурні елементи , які напрямлені на широкі можливості самоосвіти учнів і самоконтролю знань та контролю знань учнів з боку батьків, зокрема завдання для перевірки знань теми у формі   тематичної  контрольної роботи. Підручник містить  достатню кількість вправ пропедевтичного характеру, що сприятимуть вивченню курсів алгебри і геометрії у 7-9 класах

       До навчально-методичного комплекту входять : підручник, книга для вчителя, зошит для самостійних та тематичних контрольних робіт .

 

Попередня книга     Наступна книга