На головну Про автора Статті Книги Підручники Співавтори Партнери Книга поштою Презентації Пошта                               

       Математика. 10 варіантів у форматі НМТ.

                         

     Купити книгу, скориставшись послугой «КНИГА—ПОШТОЮ».

 

Купити книгу у  видавнитві

 

 

Фрагмент для ознайомлення (~0,5 Mb, PDF)

 

Попередня книга      Наступна книга

 

Передмова
Шановні читачі!


    Пропонований посібник є частиною комплексу для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у форматі національного мультипредметного тесту (НМТ), який складається з трьох посібників. Теоретичний курс, приклади розв’язання вправ та тестові завдання складено у відповідності до програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики (див. сайт Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua).
        Даний посібник складається з 10 тренувальних комплексних тестів. Всі тести складено у відповідності з програмою зовнішнього незалежного оцінювання та відповідають специфікації тестів, яка оприлюднена Українським центром оцінювання якості освіти. В кінці посібника запропоновано
відповіді до всіх тестів.

Тести складаються із завдань трьох різних форм.
1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді.
Таких завдань 15. У кожному завданні пропонується по п’ять варіантів відповідей, серед яких тільки один правильний. Необхідно вибрати правильну відповідь і позначити її у комп’ютері.  Якщо у комп’ютер уведено неправильну відповідь, або немає відповіді взагалі, завдання вважають невиконаним. За правильне виконання завдання цієї форми абітурієнт отримує 1 тестовий бал.
2. Завдання на встановлення відповідності (логічні пари).
У завданнях 16-18 подано твердження, об’єднанні у два стовпчики. У першому стовпчику твердження позначені цифрами (1-3),у другому буквами (А-Д). При виконанні завдань цієї форми, необхідно встановити відповідність між твердженнями, позначеними цифрами, і твердженнями позначеними буквами, – утворити логічні пари. За кожну правильно позначену пару (позначка «X» на
перетині відповідних рядка і стовпця) абітурієнт одержує 1 тестовий бал. Максимальна кількість балів за повністю правильно виконане завдання цієї форми – 3 тестових бали.
3. Завдання відкритої форми з короткою відповіддю.
Тестові завдання 19-22 вважаються виконаними, якщо у комп’ютер уведено правильну відповідь. Відповіді до завдань цієї форми необхідно вводити лише цілим числом або десятковим дробом. За правильно виконане завдання цієї форми абітурієнт отримує 2 тестових бали.
   Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з математики, – 32. Час виконання національного мультипредметного тесту – 180 хвилин. Розподіл часу між предметами абітурієнт здійснює самостійно

Шановні абітурієнти!


   Зовнішнє незалежне оцінювання у форматі національного мультипредметного тесту – нелегке випробування, яке проходять як одинадцятикласники, так і випускники попередніх років, що бажають вступити до вищих навчальних закладів.
   Запропонований посібник містить комплексні тренувальні варіанти за всім курсом математики 5-11 класів. Посібник допоможе вам самостійно або за допомогою вчителя підготовитись до складання
НМТ; змоделювати тестування у домашніх умовах. Розв’язування тренувального варіанту треба проводити в ті самі години, що й буде проводитися реальне тестування. Якщо ви маєте «прогалини» у вивчені теорії, радимо спочатку розглянути відповідні розділи чи параграфи із великою кількістю прикладів за посібником «Математика. Комплексне видання. Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО та ДПА» (автор Істер О.C., видавництво «Абетка»).


  Шановні вчителі!


  Сподіваюсь, що запропонований посібник допоможе Вам у нелегкій праці підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання у форматі національного мультипредметного тесту.
Маю надію, що посібник стане у пригоді, як під час індивідуальних, так і під час групових занять.
Автор