На головну Про автора Статті Книги Підручники Співавтори Партнери Книга поштою Презентації Пошта

Описание: o104 

 

Математика. Довідник+тести

Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО.

 

 

 

 

Передмова

 

Шановні читачі!

Запропонований посібник є частиною комплексу для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, який складається з трьох посібників. Теоретичний курс, приклади розв’язання вправ та тестові завдання складено у відповідності до програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики (див. сайт Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua).

Матеріал цього посібника розбито на 6 розділів: 4 розділи з алгебри і початків аналізу та 2 з геометрії у відповідності з указаною програмою.

На початку кожного розділу подано короткі, але вичерпні теоретичні відомості, які проілюстровано достатньою кількістю прикладів, що подано із повними розв’язаннями. Всі розділи, крім розділу ІV з алгебри та початків аналізу (який містить всього три параграфи), мають контрольні тести. В кінці кожного розділу запропоновано тестові завдання для самостійного виконання. До всіх завдань у кінці посібника подано відповіді.

Для самостійного виконання у кожному розділі запропоновано: 60 завдань із вибором однієї правильної відповіді (у розділі IV з алгебри і початків аналізу таких завдань 20); 5 завдань на встановлення відповідностей (у розділі IV з алгебри та початків аналізу таких завдань – 3) та 20 завдань з короткою відповіддю (у розділі IV з алгебри та початків аналізу таких завдань – 8).

Шановні абітурієнти!

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики – нелегке випробування, яке проходять як одинадцятикласники, так і випускники попередніх років, що бажають вступити у вищі навчальні заклади.

Запропонований посібник допоможе вам самостійно або за допомогою викладача підготуватися до цього випробування. Спочатку потрібно засвоїти теоретичні відомості розділу, що вивчається, розглянути приклади розв’язування вправ та розв’язати контрольні тести. Після цього потрібно приступити до самостійного розв’язування тестових завдань. Спочатку необ­хідно розв’язати завдання із вибором однієї правильної відповіді із п’яти запропонованих. Після цього приступити до розв’язання вправ на встановлення відповідностей. У цих вправах у кожному завданні подано інформацію, яку позначено цифрами і буквами. Виконуючи завдання, необхідно встановити відповідність (утворити логічні пари). Далі пропонується роз­в’язати завдання із короткою відповіддю, якою є ціле число або скінчений десятковий дріб.

Після опрацювання цього посібника для продовження підготовки до ЗНО та закріплення теоретичних відомостей ми пропонуємо Вам серію з наступних двох посібників:

а) «Математика. Тестові завдання для підготовки до ЗНО. Домашні вправи». Ці вправи дають змогу за допомогою вчителя, так і самостійно закріпити теоретичний матеріал при опрацюванні тестових завдань та підготуватись до пробного тренувального тестування в форматі ЗНО;

б) «Математика. Збірник типових тестових завдань у форматі зовнішнього незалежного оцінювання. 20 варіантів». Посібник дає змогу закріпити Ваші знання та провести тренувальне пробне зовнішнє оцінювання. Він містить 20 варіантів типових завдань, що повністю відповідають специфікації ЗНО.

Для самоконтролю в приведених вище посібниках подано відповіді.

Шановні вчителі!

Сподіваюсь, що запропонований посібник допоможе Вам у нелегкій праці підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, та тематичних контрольних робіт. Маю надію, що посібник стане у пригоді, як під час індивідуальних, так і під час групових занять.

Автор щиро вдячний вчителю-методисту Сисин Оксані Володимирівні, чия дружня допомога та цінні поради у процесі роботи над рукописом книги сприяли його покращенню.

Автор

 

 

 

 

Попередня книга      Наступна книга