На головну Про автора Статті Книги Підручники Співавтори Партнери Книга поштою Презентації Пошта           

о105

 

 

Математика. Тестові завдання для підготовки до ЗНО. Домашні вправи

 

Фрагмент для ознайомлення (~0,34 Mb, PDF)

 

 

                             Передмова

 

Шановні читачі!

Пропонований посібник є частиною комплексу для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, який складається з трьох посібників. Теоретичний курс, приклади розв’язання вправ та тестові завдання складено у відповідності до програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики (див. сайт Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua).

Матеріали пропонованого посібника розділено на 6 розділів: 4 розділи з алгебри і початків аналізу і 2 розділи з геометрії у відповідності із вказаною програмою.

Кожний з розділів, крім розділу IV з алгебри і початків аналізіу, містить від 6 до 9 контрольних тестів. Контрольний тест складається з 10 завдань з вибором правильної відповіді і 2 завдань з короткою відповіддю та зразків тестових завдань: 60 завдань із вибором однієї правильної відповіді, 5 завдань на встановлення відповідності і 20 завдань з короткою відповіддю. Розділ IV з алгебри і початків аналізу містить 20 завдань з вибором правильної відповіді, 3 завдання на встановлення відповідності і 8 завдань з короткою відповіддю.

До всіх вправ у кінці посібника дано відповіді для самоконтролю.

 

Шановні абітурієнти!

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики – нелегке випробування, яке проходять як одинадцятикласники, так і випускники попередніх років, що бажають вступити до вищих навчальних закладів.

Запропонований посібник містить вправи за всією програмою ЗНО. Він допоможе вам самостійно або за допомогою вчителя підготуватися до складання ЗНО. Якщо ви маєте «прогалини» у вивченні теорії, радимо спочатку розглянути відповідні розділи чи параграфи із великою кількістю прикладів за посібником «Математика. Повний повторювальний курс, підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Довідник + тести» (Автор Істер О.С., видавництво «Абетка»).

Структуру завдань адаптовано до технічних характеристик завдань з математики для зовнішнього незалежного оцінювання, а саме:

·    з вибором однієї правильної відповіді з п’яти запропонованих;

·    на встановлення відповідності, виконуючи які потрібно утворити логічні пари, вставновивши відповідність інформації, позначеної цифрами (ліворуч) та буквами (праворуч);

·    завдання із короткою відповіддю, якою є ціле число або скінчений десятковий дріб.

Для кращої підготовки до ЗНО радимо також придбати посібник «Математика. Збірник завдань у тестовій формі», який дає змогу закріпити ваші знання та провести тренувальне пробне зовнішнє оцінювання. Він містить 20 варіантів типових завдань, що повністю відповідають специфікації ЗНО.

 

Шановні вчителі!

Всі вправи цього посібника (як вправи контрольних тeстів, так і вправи зразків тестових завдань) відповідають типам вправ, запропонованих у посібнику «Математика. Повний повторювальний курс, підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Довідник + тести» (Автор Істер О.С., видавництво «Абетка»). Тому автор пропонує вправи згаданого посібника розглянути разом з учнями під час класних занять, а вправи даного посібника давати, як домашнє завдання.

Сподіваюся, що запропонований посібник допоможе Вам у нелегкій праці підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання. Маю надію, що посібник стане у пригоді, як під час індивідуальних, так і під час групових занять.

Автор.

 

 

 

 

Попередня книга      Наступна книга