На головну Про автора Статті Книги Підручники Співавтори Партнери Книга поштою Презентації Пошта

  Алгебра і геометрія. 7 кл. Тематичні контрольні роботи та завдання для експрес-контролю (Видання сьоме, перероблене)  

 

  

 

 

     Фрагмент для ознайомлення ( 0,46 мб ,pdf )

 

                                                                          ПЕРЕДМОВА


 

             У цьому посібнику запропоновано повну добірку завдань для проведення тематичного оцінювання: тематичні контрольні роботи (надалі — ТКР) та завдання для експрес-контролю (надалі — ЕК) з усього курсу алгебри та геометрії 7-го класу відповідно до оновленої програми 2017 року за чинними в Україні підручниками:


Істер О. С. «Алгебра-7», надалі [1а];
Бевз Г. П., Бевз В. Г. «Алгебра-7», надалі [2а];
Кравчук В. Р., Янченко Г. М. «Алгебра-7», надалі [3а];
Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С. «Алгебра-7», надалі [4а];
Мальований Ю.І.,Литвиненко Г.М.,Бойко Г.М. «Алгебра-7», надалі [5а];
Істер О. С. «Геометрія-7», надалі [1г];
Бевз Г. П., Бевз В. Г., Владімірова Н. Г. «Геометрія-7», надалі [2г];
Бурда М. І., Тарасенкова Н. А., «Геометрія-7», надалі [3г];
Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С. «Геометрія-7», надалі [4г];
Тадеєв В. О.«Геометрія-7», надалі [5г].


     Зміст та порядок слідування ТКР та завдань для ЕК відповідає змісту та порядку слідування навчального матеріалу програми.
     Основна мета посібника — допомогти вчителю ефективно провести тематичне оцінювання знань учнів у нових умовах.Автор сподівається, що посібник буде корисним також для учнів 7-го класу та їхніх батьків.
     Кожна ТКР містить як завдання, що відповідають початковому та середньому рівням навчальних досягнень (вони позначені кружечками), так і завдання, що відповідають достатньому та високому рівням навчальних досягнень. Усі завдання оцінено в балах таким чином, що максимальна оцінка за ТКР дорівнює 12 балам. Кожна ТКР розрахована на один урок. Звичайно, вчитель може збільшити або зменшити як кількість ТКР, так і кількість завдань у кожній ТКР,змінивши при цьому оцінювання в балах таким чином, щоб сума балів дорівнювала 12.
     Кожний рівень завдань ЕК розрахований на 10–15 хв. Ці завдання призначені, в першу чергу, для учнів, які пропустили ТКР. Також  завдання для ЕК можуть бути використані вчителем для оцінювання учнів, які протягом теми стабільно виявляли високий рівень знань.У цьому випадку вчитель може запропонувати учню розв’язати завдання ЕК високого рівня (гарантуючи 9 балів навіть у разі невдачі),не вимагаючи розв’язування всієї ТКР.
     Для зручності користування посібником у назві кожної ТКР та завдань для ЕК відбито їхню тематику та пункти підручників, на які вона
зорієнтована.
       У посібнику відсутні відповіді. Тому вчитель, придбавши посібник на весь клас (або один примірник на парту), може використовувати його як дидактичний роздатковий матеріал.

 

 

Попередня книга       Наступна книга