На головну Про автора Статті Книги Підручники Співавтори Партнери Книга поштою Презентації Пошта

Алгебра та геометрія. 8 клас. Тематичні контрольні роботи та завдання для експрес-контролю

 (Видання сьоме)

 

 

 

Фрагмент для ознайомлення (~0,4 Mb, PDF)

       У цьому посібнику запропоновано повну добірку завдань для проведення тематичного оцінювання: тематичні контрольні роботи (надалі — ТКР) та завдання для експрес-контролю (надалі — ЕК) з усього курсу алгебри та геометрії 8-го класу відповідно до оновленої програми 2017 року за чинними в Україні підручниками:
Істер О.С. «Алгебра-8», надалі [1а];
Бевз Г.П., Бевз В.Г. «Алгебра-8», надалі [2а];
Кравчук В.Р., Янченко Г.М. «Алгебра-8», надалі [3а];
Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С. «Алгебра-8», надалі [4а];
Тарасенкова Н.А. та ін. «Алгебра-8», надалі [5а].
Істер О.С. «Геометрія-8», надалі [1г];
Бевз Г.П., Бевз В. Г., Владімірова Н.Г. «Геометрія-8», надалі [2г];
Бурда М.І., Тарасенкова Н.А., «Геометрія-8», надалі [3г];
Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С. «Геометрія-8», надалі [4г];
Єршова А.П. та ін. «Геометрія-8», надалі [5г].
           Зміст та порядок слідування ТКР та завдань для ЕК відповідає змісту та порядку слідування навчального матеріалу програми.

Основна мета посібника — допомогти вчителю провести тематичне оцінювання з алгебри та геометрії у 8-му класі в нових умовах. Автор сподівається, що посібник буде корисним також для учнів 8 класу та їхніх батьків.
           Кожна ТКР містить як завдання, що відповідають початковому та середньому рівням навчальних досягнень (вони позначені кружечками), так і завдання, що відповідають достатньому та високому рівням навчальних досягнень. Усі завдання оцінено в балах таким чином, що максимальна оцінка за ТКР дорівнює 12 балам. Кожна ТКР розрахована на один урок. Звичайно, вчитель може збільшити або зменшити як кількість ТКР, так і кількість завдань  кожній ТКР, змінивши при цьому  оцінювання в балах таким чином, щоб сума балів дорівнювала 12.
          Кожний рівень завдань ЕК розрахований на 10–15 хв. Ці завдання призначені, в першу чергу, для учнів, які пропустили ТКР. Також завдання для ЕК можуть бути використані вчителем для оцінювання учнів, які протягом теми стабільно виявляли високий рівень знань. У цьому випадку вчитель може запропонувати учню розв’язати завдання ЕК високого рівня (гарантуючи 9 балів навіть у разі невдачі), не вимагаючи розв’язування всієї ТКР.

Для зручності користування посібником у назві кожної ТКР та завдань для ЕК відбито їхню тематику та пункти підручників, на які вона зорієнтована.
         У посібнику відсутні відповіді. Тому вчитель, придбавши посібник на весь клас (або один примірник на парту), може використовувати його як
дидактичний роздатковий матеріал.

                                                                 Попередня книга        Наступна книга