На головну Про автора Статті Книги Підручники Співавтори Партнери Книга поштою Презентації Пошта

Купить книгу, воспользовавшись услугой «КНИГА—ПОЧТОЙ».

 

 

Математика. Довідник + тести (Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО та ДПА) 2020 .

 

 

 

                   Фрагмент для ознайомлення (~0,8 Mb, pdf)

 

 

 

Передмова

 

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!


  Книга, яку ви тримаєте в руках, є частиною комплекту для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), що складається з трьох посібників. Сподіваємося, що робота із посібниками цього комплекту допоможе ретельно підготуватися до ЗНО, та отримати гарну оцінку за державну   підсумкову атестацію (ДПА) та високий рейтинговий бал ЗНО!
    Теоретичний курс, приклади розв’язування вправ та тестові завдання складено у відповідності до програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики (див. сайт Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua).
   Матеріал цього посібника розбито на 6 розділів: 4 розділи з алгебри і початків аналізу та 2 з геометрії відповідно до вказаної програми.

   На початку кожного розділу коротко наведено основні теоретичні відомості, які проілюстровано достатньою кількістю прикладів, поданих із повними розв’язаннями. Всі розділи, крім розділу ІV з алгебри та початків аналізу (який містить всього три параграфи), містять контрольні тести. В кінці кожного розділу запропоновано тестові завдання для самостійного виконання. До всіх завдань у кінці посібника подано відповіді.
   Для самостійного виконання у кожному розділі, крім розділу IV з алгебри і початків аналізу, запропоновано: 60 завдань із вибором однієї правильної відповіді; 5 завдань на встановлення відповідності (логічні пари); 20 завдань з короткою відповіддю; 5 структурованих завдань з короткою відповіддю та 5 завдань з повним розв’язанням. Розділ IV з алгебри і початків аналізу містить 20 завдань із вибором однієї правильної відповіді, 3 завдання на встановлення відповідності (логічні пари) і 8 завдань з короткою відповіддю
    Наприкінці посібника наводяться додаток, два тренувальні комплексні тести у форматі ЗНО та відповіді до них


ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

   Зовнішнє незалежне оцінювання з математики – нелегке випробування, котре проходять як одинадцятикласники, так і випускники попередніх років, що бажають вступити у вищі навчальні заклади.
   Запропонований посібник допоможе вам самостійно або за допомогою викладача підготуватися до цього випробування. Спочатку потрібно засвоїти теоретичні відомості розділу, що вивчається, розглянути приклади  розв’язування вправ та розв’язати контрольні тести. Після цього потрібно приступити до самостійного розв’язування тестових завдань. Спочатку необхідно розв’язати завдання із вибором однієї правильної відповіді з п’яти запропонованих. Після цього приступити до розв’язування вправ на встановлення відповідності. У цих вправах кожне завдання містить інформацію, яку позначено цифрами і буквами. Виконуючи завдання, необхідно встановити відповідність (утворити логічні пари). Далі пропонується розв’язати завдання із короткою відповіддю та структуровані завдання із короткою відповіддю. Відповіддю до цих завдань є ціле число або скінчений десятковий дріб. Після цього слід спробувати розв’язати досить складні завдання  з повним розв’язанням. Після опрацювання цього посібника для продовження підготовки до ЗНО, закріплення теоретичних відомостей ми пропонуємо Вам серію з наступних  двох посібників:
   а) «Математичний тренажер. Збірник завдань для підготовки до ЗНО та ДПА». Ці вправи дають змогу як за допомогою вчителя, так і самостійно закріпити теоретичний матеріал при опрацюванні тестових завдань та підготуватись до тестування у форматі ЗНО;
  б) «Математика. 20 варіантів тестових завдань у форматі ЗНО та ДПА». Посібник дає змогу закріпити Ваші знання та провести тренувальне пробне зовнішнє оцінювання. Він містить 20 варіантів типових завдань, що повністю відповідають специфікації ЗНО.
   Для самоконтролю у згаданих вище посібниках подано відповіді до всіх вправ.


ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ!


    Сподіваюсь, що запропонований посібник допоможе Вам у нелегкій праці підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання та тематичних контрольних робіт. Маю надію, що посібник стане у пригоді як під час індивідуальних, так і під час групових занять.
    Всі вправи посібника «Математичний тренажер. Збірник завдань для підготовки до ЗНО та ДПА», що входить до комплекту (як вправи контрольних тeстів, так і вправи зразків тестових завдань) відповідають типам вправ, запропонованих у даному посібнику. Тому автор пропонує вправи даного посібника розглянути разом з учнями під час класних занять, а вправи згаданого посібника давати, як домашнє завдання. Крім того посібник «Математика. Збірник тестових завдань. 936 тестових завдань + 4 комплексні варіанти у форматі ЗНО» можна застосовувати, як тематичні тести у відповідних класах, здійснюючи таким чином пропедевтику підготовки до ЗНО.
     Посібник «Математика. 20 варіантів тестових завдань у форматі ЗНО та ДПА» складено за “парним” принципом: пари тренувальних тестів №1 і №2; №3 і №4 тощо відповідають один одному за темами і типами вправ. До всіх завдань тренувальних тестів з непарними номерами подано короткі, але вичерпні розв’язання. В кінці посібника запропоновано відповіді до всіх тестів. На думку автора “парний” принцип, за яким складено тренувальні тести, допоможе Вам раціонально використати час, що відведено для підготовки до ЗНО. Так, наприклад, тренувальні тести з непарними номерами можна розглядати разом з учнями під час класних занять, а тренувальні тести з парними номерами давати, як домашні завдання.
     Автор щиро вдячний вчителю-методисту Сисин Оксані Володимирівні, чия дружня допомога та цінні поради у процесі роботи над рукописом книги сприяли його покращенню.

 

 

Автор

 

 

Попередня книга      Наступна книга

bigmir)net TOP 100